Strona główna / Strona główna / Nowości
 
Nowości »
Nowy Paragon Drive Copy 12 Professional – elastyczne, bezproblemowe i bezpieczne kopiowanie lub migracje systemu!
18 lutego 2013
Firma Paragon Software Poland Sp. z o.o., przedstawiciel na Polskę firmy Paragon Software Group GMBH - lidera dostarczającego zaawansowane aplikacje narzędziowe, informuje o wydaniu nowej wersji aplikacji Drive Copy 12 Professional, pozwalającej wykonać dowolną operację kopiowania i migracji systemu operacyjnego lub danych na dysk fizyczny bądź do środowiska wirtualnego. Paragon Drive Copy 12 Professional zawiera wszystkie najnowsze technologie klonowania i migracji, umożliwiające wykonanie dowolnego rodzaju migracji systemu, przy zapewnieniu szybkiego, łatwego i bezpiecznego transferu partycji na nowoczesne dyski twarde lub do środowisk wirtualnych. Funkcjonalność P2V Adjust sprawia, że migracja jest wyjątkowo elastycznym zadaniem i dostępnym dla dowolnych operacji wirtualizacji. Oprogramowanie można również używać do klonowania zawartości dysku na jego nowszy lub większy odpowiednik.

Zastąpienie starego dysku nowym jest dość skomplikowanym procesem, który wymaga ponownej instalacji systemu operacyjnego oraz ponownej konfiguracji, co nie jest bezpieczne dla danych użytkownika. Drive Copy 12 Professional sprawia, że przeniesienie systemu operacyjnego na nowy dysk twardy jest łatwym i bezpiecznym zadaniem.

Nowe i kluczowe funkcje:


 • Nowość! Obsługa Windows 8
  Wykonywanie dowolnych operacji pod systemem operacyjnym Windows XP / Vista / 7 / 8.
 • Nowość! Migracje V2V / V2P
  Migracje systemu wirtualnego z jednego środowiska wirtualnego do innego lub migracja systemu wirtualnego do środowiska fizycznego.
 • Nowość! Tryb tylko do odczytu dla dysków wirtualnych
  Montowanie dysku wirtualnego w trybie „tylko do odczytu”, aby upewnić się, że żadne dane nie zostaną naruszone na dysku wirtualnym podczas wykonywania operacji np. kopiowania.
 • Nowość! Wznawianie operacji na woluminach wirtualnych
  Aplikacja pozwala teraz na wznowienie dowolnej operacji na woluminach wirtualnych w razie przerwania połączenia lub innej niespodziewanej sytuacji.
 • Kopiowanie P2V / Dostosowanie systemu operacyjnego P2V
  Migracja systemu fizycznego do środowiska wirtualnego w trybie online oraz uruchamianie systemu operacyjnego po nieudanej migracji lub wirtualizacji wykonanej za pomocą narzędzi innego producenta.
 • Pełen zakres operacji kopiowania
  Kopiowanie całego dysku twardego lub pojedynczych partycji oraz zmiana rozmiaru partycji podczas kopiowania.
 • Migracja systemu operacyjnego na dysk SSD
  Przeniesienie dowolnego systemu operacyjnego (począwszy od systemu Windows XP) ze standardowego dysku twardego na dysk SSD.
 • Wykluczanie danych podczas kopiowania dysku twardego
  Podczas kopiowania partycji lub całego dysku twardego na nowe urządzenie można teraz łatwo wykluczyć dane, które chcesz pominąć podczas operacji kopiowania.
 • Migracja systemu operacyjnego na nieznany sprzęt
  Migracja systemu i uruchomienie go w nowym środowisku sprzętowym.


Cena i dostępność:


Aplikacja Drive Copy 12 Professional PL dostępna jest jako polskojęzyczna, jednostanowiskowa licencja elektroniczna (ESD) i kosztuje 109,00zł (brutto). Można ją nabyć w sklepie internetowym Paragon – Software Poland.

Więcej informacji o produkcie Drive Copy 12 Professional PL znajduje się na stronie produktu.